Konkurs Czytelniczy

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Moja ulubiona bajka”

W dniu 14 grudnia 2021 r. w Publicznym Przedszkolu nr.8 im Kubusia Puchatka w Kluczborku z Oddziałami Zamiejscowymi w Ligocie Górnej i Smardach Górnych, miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Moja ulubiona bajka”, adresowanego do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Do konkursu zgłoszono 47 prac. Dzieci biorące udział w konkursie wykazały się dużą wyobraźnią i zdolnościami manualnymi. Komisja Konkursowa biorąc pod uwagę następujące kryteria: rozwijanie wyobraźni i pomysłowości, walory estetyczne, umiejętność wykorzystania różnorodnych technik i materiałów plastycznych, postanowiła nagrodzić wszystkie prace.

Wszyscy uczestnicy otrzymali książeczki współfinansowane z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za udział w konkursie.

Konkurs Plastyczny

W przedszkolu organizowany jest konkurs plastyczny

w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

pt. "Moja ulubiona bajka".

Termin składania prac do 10.12.2021 r.

Zapraszamy Dzieci i Rodziców do wykonania wspólnej pracy.

Dziękujemy!