Zajęcia Edukacyjne

Wycieczka do biblioteki

W bibliotece dzieci miło spędziły czas - zapoznały się z pracą bibliotekarza, oglądały teatrzyk "Mój Przyjaciel Kamushi" oraz słuchały bajki "Bardo głodna gąsienica", następnie wspólnie wykonały pracę plastyczną.

„Miś jest mały i puchaty

Miś jest świetny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula”.

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu, dzieci z grupy Kubusie zapoznały się z historią narodzin Pluszowego Misia oraz obejrzały prezentację multimedialną o znanych i mniej znanych misiach- bohaterach dziecięcych bajek.

Czytaj więcej: Dzień Pluszowego Misia