Wielkanocna Pisanka 2022

Zapraszamy Rodziców z Dziećmi do udziału

w Wystawie Plastycznej pt. "Wielkanocna Pisanka".

Prace zostaną przekazane Podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Kluczborku.

Wszystkie prace będą nagrodzone!

WYSTAWA PLASTYCZNA

pt. „WIELKANOCNA PISANKA”

REGULAMIN WYSTAWY

1. Postanowienia wstępne

1. Organizatorem WYSTAWY jest Publiczne Przedszkole Nr 8 im. Kubusia Puchatka w Kluczborku.
  2. Koordynatorem wystawy jest: Agata Mizerna, Beata Sokołowska, Małgorzata Stępień, Violetta Marcinkowska.

2. Cel wystawy

1. Rozbudzanie i poszerzanie zainteresowania dzieci tradycjami wielkanocnymi oraz działaniami plastyczno-technicznymi.
  2. Przekazanie prac plastycznych dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kluczborku.
  3. Kształtowanie poczucia estetyki, rozwijanie ekspresji twórczej, wiary we własne możliwości,
  4. kreatywności oraz umiejętności plastyczno - technicznych dzieci.
  5. Pielęgnowanie tradycji wielkanocnych, budzenie wrażliwości, dzielenia się z innymi.
  6. Rozwijanie współpracy między przedszkolem, rodzicami a Domem Pomocy Społecznej.

3. Procedura zgłaszania prac

1. Pisanki  wykonują dzieci przy współpracy z rodzicami.
  2. Wykonanie pracy: przestrzennej pracy plastyczno – technicznej (3D)
  3. związanej tematycznie z wystawą (pisanki).
  4. Prace należy przekazać nauczycielkom grup. Pisanki należy dostarczyć do przedszkola w terminie  do 11.04.2022 r.